BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

ŠLAKAI IR ORGANIZMO UŽTERŠTUMAS

Posted by Andrejus on 29 Sau 2010

ŽMOGAUS ORGANIZMO UŽTERŠTUMO STADIJOS

1. Išsiskyrimo stadija - kai visų rūšių šlakai išsiskiria iš audinių vykstant medžiagų apykaitai.

2. Reakcijos stadija, arba atsakas į šlakų kaupimąsi - kai šlakai iš audinių išsiskiria patologiškai padidėjusiais kiekiais. Kartu gali pakilti temperatūra, atsirasti sloga, kosulys, prakaitavimas, viduriavimas, pūliavimas, skausmai ir kt., taip pat atsiranda uždegiminių reakcijų šalinant toksiškus nuodus iš organizmo bei paverčiant juos netoksiškais.

3. Didelio šlakų kiekio kaupimosi ir pasiskirstymo stadija - kai šlakai susikaupia 1-ojo laipsnio nutukimo arba atvirkščiai 1-ojo laipsnio sulysimo pavidalu, be to, atsiranda naujų sankaupų vietų: lipomų, fibromų, ateromų, polipų, hemorojus ir pan.
Esant šioms trims stadijoms organizmas dar šiaip taip kovoja su užterštumu šlakais, periodiškai juos šalindamas. Jeigu apsivalymo nevyksta, šlakų kaupimosi procesas pereina į kitas stadijas, kai šlakai patenka į ląstelės vidų ir ją ardo. Tada kaupiantis šlakams ardomos ląstelės vidaus struktūros, tokios kaip fermentai ir genai. Šiose stadijose suaktyvėja paveldėtos ligos bei polinkis į jas. Pirmąsias tris stadijas galima vadinti audinių užterštumu šlakais, o vėlesnes - ląstelių užterštumu šlakais.

4. Prisikaupimo stadija pasireiškia subjektyviais simptomais.
Objektyvių simptomų mažai, todėl diagnozės būna bendrojo pobūdžio: migrena, ankstyvas klimaksas, medžiagų apykaitos sutrikimai, stuburo osteochondrozė, chroniško nuovargio sindromas, kartais tokie ligoniai laikomi „simuliantais”. Todėl ši stadija dar laikoma „nebylia”.

5. Degeneracijos stadija. Šioje stadijoje objektyvių požymių taip pat dar nedaug, bet laboratoriniai tyrimai duoda teigiamų rezultatų. Atsiranda antrinių sutrikimų: atrofinis rinitas, parezė, regos nervo atrofija, cirozė ir kt.

6. Supiktybėjimo stadija. Šioje stadijoje atsiranda onkologinių susirgimų ir visi šlakai veikia kompleksiškai. 4-6 stadijose organizmas jau dideliu mastu veikiamas nuodingijančio šlakų poveikio, stengiasi kaip įmanoma ilgiau ir optimaliau kovoti, be to, šlakai šalinami kartu su pūliais.

citatos
„Jeigu žmogaus kūnas taptų skaidrus ir jis galėtų pažvelgti į savo vidų, jis iškart suprastų savo nesveikumo priežastį, - rašo G.Malachovas knygoje „Organizmo valymas”.
-
Kai kurie iš mūsų savo storojoje žarnoje pamatytų daugiau negu 10 kg sukietėjusių, prilipusių prie sienelių fekalijų arba 1-2 litrus panašių į rudus vandens augalus gleivių, kuriose knibžda kirminai. Ant pačių žarnyno sienelių pamatytų keistas ataugas, primenančias medūzas arba grybus. Taip atrodo polipai. Savo pilvo ertmėje, ypač pilvo apačioje, pamatytume į stiklą panašių gleivių. Ypač mus sukrėstų, kaip atrodo kepenys, kuriose pilna skirtingų spalvų akmenukų, arba jos užterštos tamsia mase. Daugelio inkstai būtų pilni smėlio, o kai kurių prikimšti akmenų. Vyresni negu 40 metų žmonės nustebtų pamatę, jog 1/3 jų organizmo ląstelių jau paseno ir neatlieka savo funkcijų. Dalis jų jau mirė ir irdamos nuodija organizmą. Be to, pamatytų, kad jų kraujas nešvarus, o sausgyslėse bei raiščiuose susikaupė nuosėdų, ir daug kitų dalykų, kurie juos priblokštų”.
Pamąstykite: jeigu jūsų organizme tiek „gėrybių”, ar galima tikėtis sveikatos ir ilgų gyvenimo metų? O juk dauguma vidutinio ir juo labiau vyresnio amžiaus žmonių turi savo organizme daugelį iš išvardytų dalykų.

G.Malachovas savo knygoje rašo: „Pamatęs visa tai savo organizme, žmogus iš karto suprastų, kad širdį jam skauda nuo apnuodyto kraujo, blogas virškinimas - nes nešvarios kepenys, klausos arba regėjimo jis neteko, nes galvoje susikaupė pūliai, išvarža bei impotencija atsirado nuo pilvo apačioje susikaupusių gleivių, o alergija - nuo toksinų pertekliaus ląstelėse”.
Kokias organizmo valymo metodikas žino daugelis žmonių? Kaip galima daug paprasčiau ir veiksmingiau išspręsti problemą jau dabar? Ar to siekiant reikia izoliuotis nuo supančio pasaulio? O gal įmanoma išvalyti organizmą viso labo per 14 dienų, netampant nedarbingu ir toliau gyvenant įprastu ritmu?
Žinoma daugybė atveju, kai žmonės ištisus mėnesius ar net metus gydosi, geria saujas tablečių, bet visai nesveiksta. Tačiau perėję kursą valomųjų procedūrų daugelis jų visiškai pasveiksta ir jaučiasi kaip iš naujo gimę.

Jeigu nėra jėgų apsunkinti save įvairioms žarnyno valymo procedūrom, galiu pasilyt išmėginta metodą
Tuo pačiu metu ir valytis ir imunine sistema stiprinti. ( Taip, kaip padare mano Mama )

Eliksyras “Sancin”

Yra efektyviausias Kinijoje sukurtas natūralus preparatas, skirtas organizmui valyt.

Produktas rekomenduojamas, esant virškinamojo trakto uždegimams, atsiradus inkštirams, pigmentinėms dėmėms. Visiškas organizmo išvalymas ir toksinų pašalinimas garantuojamas tais atvejais, kai šį eliksyrą vartoja kartu su vaisine pasta “Meigui“(atstato žarnyno flora).

Geriamasis eliksyras “Sancin” veikia trimis pagrindiniais būdais: išvalo žarnyną; valo organizmą nuo toksinų; valo kraują nuo lipidų pertekliaus.
Geriamasis eliksyras “Sancin” pagamintas naudojant natūralių augalų membranų krio-ekstrahavimo technologijas, jų skaidymo nano technologijas ir tolesnį medžiagų kondensavimą.

Produkto sudėtyje yra daugiau nei 10 TKM komponentų: imuninės sistemos reguliatorius - Gericijaus (Hericium erinaceus), arba grybas vadinamas Liūto karčiais, pagrindinės sudėtinės dalys; alijošiaus gelis ir oligosacharidai, taip pat ir kiti pagalbiniai komponentai (Chrizantema ir kt.). Naudojant aukštąsias technologijas šiame produkte pavyksta visiškai išsaugoti veikliuosius žaliavos komponentus, kuriuos organizmas gali lengvai pasisavinti. Šis BVP yra visiškai natūralus atstatomasis bei sveikatinamasis maisto produktas.

Pagrindinės sudedamosios dalys:

Alijošiaus gelis. Alijošius turi daugiau nei 160 veikliųjų komponentų. Ahetinas sustiprina organizmą, kovojant su virusais, Aloemicinas veikia vėžines ląsteles.

Alijošius stimuliuoja imunitetą, sulėtina senėjimo procesus. Be to alijošius padeda esant vidurių užkietėjimui, hemarojui, žaizdoms, širdies ir kraujagyslių ligoms ir t.t.

Oligosacharidai - tai aukštos kokybės vandenyje tirpstančios, pastebimai organizmą sveikatinančios maistinės skaidulos, gerinančios viso virškinamojo trakto funkciją. Tai - profilaktinė priemonė nuo viduriavimo ir vidurių užkietėjimo; taip pat ji sumažina lipidų kiekį kraujuje, sustiprina imunitetą ir t.t.

Preparato veikimas

Pirmą kartą pavartojus preparato po 2-3 valandų prasideda užsistovėjusių žarnyne išmatų skaidymas, lydimas meteorizmo reiškinių.
Praėjus 2-3 dienoms nuo produkto pavartojimo, prasideda užsistovėjusių išmatų atsiskyrimas nuo žarnyno sienelių, atsiranda noras tuštintis (išmatos būna skystos). Pasišalina gana daug tamsios spalvos išmatų, turinčių labai nemalonų kvapą. Praėjus 4-10 dienų nuo preparato pavartojimo, sumažėja skrandžio ir žarnyno uždegiminiai procesai, pranyksta nemalonus kvapas iš burnos, palaipsniui išnyksta vidurių užkietėjimas arba viduriavimas, išmatos tampa normalios spalvos ir formos.
Po 2-3 kursų virškinamojo trakto funkcijos pastebimai normalizuojasi, tuštinimasis tampa reguliarus ir lengvas.
Pamažu dingsta ir odos šiurkštumas, atsiradęs dėl vidurių užkietėjimo ir toksinų susikaupimo organizme. Pagerėja veido odos spalva, ji parausvėja. Burnos kvapas tampa normalus. Pamažu dingsta odos dėmės, inkštirai, išbėrimai, kadangi pašalinamos šių reiškinių priežastys.

Eliksyras “Sancin” yra efektyviausias Kinijoje sukurtas natūralus preparatas, skirtas organizmui valyt.

Produktas rekomenduojamas sergantiesiems obstipacija ir hiperlipemija, esant virškinamojo trakto uždegimams, atsiradus inkštirams, pigmentinėms dėmėms.

Visiškas organizmo išvalymas ir toksinų pašalinimas garantuojamas tais atvejais, kai šį eliksyrą vartoja kartu su vaisine pasta “Meigui”. Geriamasis eliksyras “Sancin” veikia trimis pagrindiniais būdais: išvalo žarnyną; valo organizmą nuo toksinų; valo kraują nuo lipidų pertekliaus.

Vartojimas: nuo 0,5 iki 2 flakonų per dieną. Paprastai vartojama 10-15 dienų; tai sudaro vieną kursą, kurį galima kartoti. Norint didesnio efekto, taip kursų rekomenduojama daryti 3 dienų pertrauką. Pilnas valymo kursas užtrunka ne mažiau 15 dienų.

Pakuotė: 4 flakonai po 30 ml.
Galite man parašyti, duosiu gydytoju saraša kurie konsultuoja dėl organizmo valymo pagal TKM
sutrumpintai (tradicine kinų medicina)
straipsniai:

KAIP TEISINGAI MAITINTIS (tradicinės kinų medicinos patarimai)
AUTENTIŠKI SUPERMARKETŲ DARBUOTOJU PASAKOJIMAI Skanaus brangieji…;) brrrrrrr
UŽTERŠTUMO STADIJOS
(NE)TRADICINĖ KINŲ MEDICINA
RYTŲ FILOSOFIJA IR  TRADICINĖ  KINŲ MEDICINA
Gydytojai ginekologai yra pastebėję, kad higi
Aš įveikiau vėžį, diagnozė – prostatos vėžys
Farmacininkams naudinga kad gydomas ne žmogus, o atskiros jo dalys
Onkologija Rytų medicinos požiūriu
Manote, medikams ir farmacininkams naudinga, kad mes būtume sveiki? Galvokite dar kartą!

http://sveikite.lt/gericijus-hericium-erinaceus-liuto-kartis

http://sveikite.lt/straipsnis/slakai-ir-organizmo-uzterstumas

Siuskites

Genadijus Malachovas - Organizmo valymas ir tinkama mityba

Lietuviškai zip pdf
http://www.leonlad.puslapiai.lt/sveikata/siuntimai.html

http://www.mushroomexpert.com/images/kuo/hericium_erinaceus_02big.jpg

http://www.mushroomexpert.com/hericium_erinaceus.html

Patiko (0)

Rodyk draugams

Comments

One Response to “ŠLAKAI IR ORGANIZMO UŽTERŠTUMAS”

 1. fohow on Sausis 29th, 2014 00:38

  http://sveikite.lt/straipsnis/slakai-ir-organizmo-uzterstumas

  Medžiagų apykaita — tai cheminių reakcijų visuma organizme: maisto medžiagų apdorojimas, virškinimas, deguonies išnešiojimas po audinius kraujo pagalba ir t. t. Vykstant normaliam medžiagų apykaitos procesui, nuolat atsinaujina organizmo ląstelės bei organai ir to atsinaujinimo metu jų cheminė sudėtis nepakinta. Labiausiai medžiagų apykaita sutrinka nuo persirgtų ligų, ypač sutrikus skydliaukės veiklai, taip pat dėl neteisingos mitybos — per daug gausios, nepakankamos ar nevisavertės.

  Sutrikus medžiagų apytakai, organizmas pradeda kaupti riebalus arba pradeda šalinti iš organizmo net būtinas medžiagas. To rezultatas — nutukimas, podagra, išsekimas.

  Kokias organizmo valymo metodikas žino daugelis žmonių? Kaip galima daug paprasčiau ir veiksmingiau išspręsti problemą jau dabar? Ar to siekiant reikia izoliuotis nuo supančio pasaulio? O gal įmanoma išvalyti organizmą viso labo per 14 dienų, netampant nedarbingu ir toliau gyvenant įprastu ritmu?

  Žinoma daugybė atveju, kai žmonės ištisus mėnesius ar net metus gydosi, geria saujas tablečių, bet visai nesveiksta. Tačiau perėję kursą valomųjų procedūrų daugelis jų visiškai pasveiksta ir jaučiasi kaip iš naujo gimę.

 • fohow: http://sveikite.lt/straipsnis/slakai-ir-organizmo-uzterstuma...
 • fohow: http://sveikite.lt/fungoterapija-kordicepsas-reishilinchzh...
 • kordicepsas: http://sveikite.lt/fitoterapija-fungoterapija-akupunktura-ry...
 • Tanesha Mays: It is perfect time to make some plans for the future and it'...
 • Real Estate Lewes Delaware: then you would more accurately say you wouldnt put stock int...