BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kordicepsas (Cordyceps sinensis)

Posted by Andrejus on 11 Geg 2010
kordicepsas

Rytuose nuo amžių kordicepsas buvo laikomas pačiu vertingiausiu iš visų Žemės augalų. Stipriausiu poveikiu pasižymi kininis kordicepsas ( Cordyceps sinensis ).
Kinijoje kordicepsa vadina „Dievo dovana“, nes nė vienas augalas neturi tiek gydomosios galios. Kordicepsas tyrinėtas Lietuvoje, Amerikoje, Japonijoje.

Mokslinių tyrimų metu nustatyta, kad kordicepsas veikia kaip stiprus antioksidantas, nes jo sudėtyje yra beta karotino, vitaminų E,C, mineralų – seleno ir cinko, koenzimo Q 10, imunomoduliuojamųjų polisacharidų bei kitų medžiagų. Kordicepse yra 77 mikro ir makroelementai, daugiau kaip 80 rūšių fermentų, nepakeičiamų aminorūgščių, nesočiųjų riebalų rūgščių ir t.t.

Kordicepso vartojimo istorija Kinijoje siekia 1,5 tūkst. metų. Rytų tradicinėje medicinoje kordicepsas buvo vertinamas dėl teigiamo poveikio širdžiai, plaučiams, imuninei sistemai, taip pat kaip energijos suteikiantis ir jaunystę išsaugoti padedantis grybas.

Kordicepso sudėtyje yra daugybė mikro ir makroelementų, nepakeičiamųjų aminorūgščių, fermentų, vitaminų, riebiųjų rūgščių ir kitų biologiškai aktyvių medžiagų. Kordicepsas suteikia energijos, padidina ištvermę, padeda atsigauti po ligų, stiprina imunitetą.

Kordicepsas didina organizmo atsparumą įvairiems vidaus ir išorės veiksniams, apsaugo jį nuo radiacijos, per kelias minutes atnaujina pažeistą energinį lauką.

Kordicepso preparatai taip pat pasižymi ir antialerginiu poveikiu. Vartojant kompanijos “Fohow” preparatus, buvo pastebėtas ir stiprus toksinų šalinimo poveikis. Iš organizmo pašalinamos visos toksinės medžiagos : žarnyno nuodai, vaistų junginiai, radionuklidai, sunkiųjų metalų druskos.
Kordicepsas yra natūralus antibiotikas, slopina pneumokokų, stafilokokų, streptokokų bei daugelio kitų mikrobų dauginimąsi. Šis grybas veikia ir įvairius virusus, tarp jų adenovirusus, gripo, hepatito, herpio, atipinės pneumonijos virusus.Jis veikia pirmuonis – chlamidijas, ureaplazmą, trichomonas, kirmėles ir grybelius.
Pastebėta, kad kordicepsas veiksmingas sergant kraujagyslių ligomis. Jis reguliuoja kraujagyslių praeinamumą, jų sienelės tampa elastingesnės, sumažėja jų užsikimšimo pavojus. Kordicepsas atnaujina kepenų ląsteles, normalizuoja odos, nosiaryklės bei kvėpavimo takų mikroflorą. Kordicepso preparatai normalizuoja inkstų funkciją, reguliuoja medžiagų, ypač lipidų, apykaitą.

Labai svarbu vartoti kordicepso preparatus siekiant, kad ūminiai uždegimai nevirstų lėtinėmis ligomis. Kordicepso preparatai atnaujina ir sureguliuoja visas organizmo bei jo sistemų funkcijas, taip pat paskatina savireguliacijos mechanizmus.

Kordicepso preparatai plačiai vartojami kaip profilaktikos bei sveikatinimo priemonė. Preparatų vartojimas kartu su tradiciniais medikamentais labai padidina tradicinio gydymo veiksmingumą ir sumažina nepageidaujamą gydymo šalutinį poveikį.

Skystų kordicepso formų privalumas yra tas, kad iš grybų ląstelių išgautos  veikliosios medžiagos kuriu įsisavinimas padidėja 10 kartų (palyginus su preparatais, kuriuose kordicepsas yra miltelių pavidalu.

Is  kininio kordicepso (Cordyceps sinensis) Gaminami: eliksyras “Feniksas” ,eliksyras “Sanbao”

Apie Situos   ir kitus produktus  daugiau rasite svetaineje   http://sveikite.lt/

•   Eliksyras Feniksas -  kordicepsas
•    Sanbao ( Eliksyras “3 brangenybes” ) -
Kordicepsas su skruždžių rūgštimi
•    Linchzhi - Reishi - Ganoderma Lucidum kapsulės

Grįžti į pradžią

Patiko (0)

Rodyk draugams

Comments

Comments are closed.

  • fohow: http://sveikite.lt/straipsnis/slakai-ir-organizmo-uzterstuma...
  • fohow: http://sveikite.lt/fungoterapija-kordicepsas-reishilinchzh...
  • kordicepsas: http://sveikite.lt/fitoterapija-fungoterapija-akupunktura-ry...
  • Tanesha Mays: It is perfect time to make some plans for the future and it'...
  • Real Estate Lewes Delaware: then you would more accurately say you wouldnt put stock int...